Kniha návštěv

jsme majítelé PANDAPLANU

Datum: 13.06.2019 | Vložil: jiří

koupili jsme ho před pár lety od majitele,najezdili jsme sním už nekolik set kilometrů taháhe ho za tříkolkou,vezeme si sebou spaní kuchyň ,lednici,prostě všechno co je potřeba.U nás hlavně rozhodovala váha
a ta je 230kg,jinak ostatní minikaravany co mají známí jsou 400kg-500kg
Jsme nadmíru spokojeni a děkujeme Milanovi že se mu něco takového povedlo Jiří a Marcela

Pěkná práce

Datum: 28.05.2019 | Vložil: Dan

Také se na něco podobného chystám, dřevo + hliník. Ještě přemýšlím jestli plášť překližku + hliník. Nebo jen hliník.

špica

Datum: 25.10.2015 | Vložil: Josef Záhora

Zdravím, už hodinu slintám nad Vaším webíkem. Nádhera. Jen dotaz, proč jste zvolil pro stavbu dřevo ? Přemýšlím nad hliníkem a nějaké plasty ? Díky Pepek

Re: špica

Datum: 08.11.2015 | Vložil: Milan Hřiba

Dřevo je v domácích podmínkách lépe obrobitelné a smontovatelné a určitě i cenově dostupnější.

Re: Re: špica

Datum: 25.11.2015 | Vložil: Pepek

Trochu se bojím následného ošetření, aby to za 3 roky nehnilo :(

Re: Re: Re: špica

Datum: 08.03.2016 | Vložil: Milan Daniel

Nejlépe tomu zabráníte oplášťováním hliníkovým plechem, je to poměrně jednoduchá procedura. nemusíte z toho mít obavy.

Nápad!

Datum: 06.11.2014 | Vložil: Zbyněk

Dobrý den, jeden 'konkurenční' minikaravan mi učaroval https://www.quadmania.cz/detail-clanku/minikaravan-13409.html (a v diskuzi pod článkem jsem objevil i odkaz sem k vám :-) ) I napadlo mne následující:
Koupím přívěs nákladní, nejlépe pak plato bez bočnic a čel (např. MARO MS 05) s otypovanou nápravou, žehličkou, svářečem (ten je u mne největší problém, protože průkaz fakt nevlastním) a TP! a na něj postavím boudičku svého (internetem samozřejmě značně inspirovaného) typu. Co myslíte, mohlo by mi to na úřadě projít? Jsme dva, oba už věku (vyššího) středního, po několika operacích pohybového aparátu, takže do stanu už to není, ale do prachových peřin hotelů se ještě rozhodně nechystáme :-) Karavan potřebujeme primárně na přespání, minikuchyňka je příjemný bonus, vozit si s sebou koupelnu se záchodem považujeme za vrchol rozežranosti :-D (velkokarvanistů s dětmi se má poznámka samozřejmě netýká :-) ), takže ložná plocha 200+ x 135+ cm by pro nás bylo asi to pravé ořechové, pevnou střechu nad hlavou (tím jsem vyloučil v zimě nevytopitelné klapfixy a jim podobné) a co víc si přát?
Je můj nápad ulítlý moc nebo jenom trochu? :-)
Předem dík za názor.
z.
nebzyk@tiscali.cz

Re: Nápad!

Datum: 13.01.2015 | Vložil: Milan Daniel

Dobrý den, omlouvám se za zpožděnou odpověď. Podle mého názoru by s realizací podle vašich představ neměl být problém, podstatné je stanovisko místně příslušného odboru dopravy. Doporučuji tam zajít a zeptat se, zda povolí stavbu jednotlivého silničního vozidla dle vaší specifikace. Budou chtít oficiální žádost a nejméně nákres, ale podrobnosti vám řeknou sami. Hodně štěstí a dejte vědět, jak jste dopadl!

Re: Re: Nápad!

Datum: 07.08.2015 | Vložil: Stanislav

Jen pro upřesnění. Odbor dopravy už po vás nemůže vyžadovat předložení svářečského průkazu. To bylo za komunistů. Povinnost předložit sv. průkaz nikde v zákoně nenajdete.

Přes zimu chci stavět :-)

Datum: 24.08.2013 | Vložil: Luboš

Zdravím Vás a gratuluji k parádní práci,kterou jste předvedl.Mám karavan,ale velký a více méně na stálém místě v jednom kempu a začíná mne to nudit-chytám nějaké toulavé boty a rád bych cestoval,a místo abych kupoval něco menšího zamiloval jsem se do tohoto Vašeho "minikaravanu".
Rád bych Vás,pokud to nebude problém a na obtíž,požádal o vzdálenou technickou podporu při stavbě-zejména podvozku a případné rady ke stavbě.
Děkuji a přeji Vám mnoho radosti a užitku s tímto bydlíkem.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek