Kniha návštěv

Re: pro naše MINI

Datum: 28.06.2013 | Vložil: Milan Daniel

Dobrý den, váš projekt mne velmi zajímá, vaši reakci jsem však bohužel zaznamenal až s velkým časovým odstupem. Změnil jsem kontaktní e-mail, napište mi prosím, nebo zavolejte.
Děkuji a zdravím.

už vím do čeho se pustím:-)

Datum: 20.02.2012 | Vložil: Ziza

Dobrý den, moc pěkná práce :-). Uvažuju nad tímto už nějakou dobu a dle vašich fotek a "návodu" k postupu na úřadech to nebude tak extra náročné jak jsem si myslel. Takže v létě ideální dovolená na čtyřkolce :-)
Díky za inspiraci
Přeji příjemný den

Něco takového bych časem bral.

Datum: 04.09.2011 | Vložil: Libor

Zdravím Vás pane Daniel.
Už jsou skoro 3hod ráno a já se proklikal až k Vám. Hledal jsem na netu něco pod heslem mini karavan. To mne přivedlo až na TEARDROP a po několika hodinách prohlížení mnoha odkazů až na tento web. K myšlence na malý karavan mne přivedla informace o jistém člověku(tuším ze SRN), který si nechal na zakázku vyrobit něco obdobného u renomované firmy na obytné přívěsy, zapřáhl to za čtyřkolku a vyrazil po ose přes celou Afriku až do Kapského Města. Odjel s tím cca 8000 km; samozřejmě ne jenom po asfaltu. Docela se mi tato varianta cestování zalíbila - asi jsem zprominutím také trochu "ujetej", když by mi nevadilo trávit dovolenou v "plechovce od sardinek". Ne že bych se chtěl pustit do Afriky, ale možná někam po Evropě ano. Zatím jsou to jen myšlenky v mé hlavě, ale možná že budou postupem času zrát do podoby, ze které by dalším krokem byla případná realizace.Uvidíme.
Přeji Vám, aby jste své dílo co nejvíce využil v akci a měl z toho radost. Stránku si uložím do oblíbených.
Přeji pěkný den.
Libor
email: vodnik.1@seznam.cz
P.S. Do CR to mám také co by kamenem dohodil !

Re: Něco takového bych časem bral.

Datum: 18.09.2011 | Vložil: Milan Daniel

Dobrý den, Libore. Moc mne těší, že uvažujete stejným směrem. Máte-li to do Chrudimi - jak píšete - co by kamenem dohodil, tak neházejte kamenem, ale hoďte sebou a přijeďte! Rád vás uvidím a můžeme popovídat.
Zdraví MD

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek