Nápad!

Datum: 06.11.2014 | Vložil: Zbyněk

Dobrý den, jeden 'konkurenční' minikaravan mi učaroval https://www.quadmania.cz/detail-clanku/minikaravan-13409.html (a v diskuzi pod článkem jsem objevil i odkaz sem k vám :-) ) I napadlo mne následující:
Koupím přívěs nákladní, nejlépe pak plato bez bočnic a čel (např. MARO MS 05) s otypovanou nápravou, žehličkou, svářečem (ten je u mne největší problém, protože průkaz fakt nevlastním) a TP! a na něj postavím boudičku svého (internetem samozřejmě značně inspirovaného) typu. Co myslíte, mohlo by mi to na úřadě projít? Jsme dva, oba už věku (vyššího) středního, po několika operacích pohybového aparátu, takže do stanu už to není, ale do prachových peřin hotelů se ještě rozhodně nechystáme :-) Karavan potřebujeme primárně na přespání, minikuchyňka je příjemný bonus, vozit si s sebou koupelnu se záchodem považujeme za vrchol rozežranosti :-D (velkokarvanistů s dětmi se má poznámka samozřejmě netýká :-) ), takže ložná plocha 200+ x 135+ cm by pro nás bylo asi to pravé ořechové, pevnou střechu nad hlavou (tím jsem vyloučil v zimě nevytopitelné klapfixy a jim podobné) a co víc si přát?
Je můj nápad ulítlý moc nebo jenom trochu? :-)
Předem dík za názor.
z.
nebzyk@tiscali.cz

Přidat nový příspěvek